Lista wydarzeń

IATEFL Conference in Glasgow

Kategoria
Konferencje Conferences
Termin
2017-04-03 12:00 - 2017-04-07 16:00

Miedzynarodowa konferencja organizowana cykliczne przez Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego dla nauczycieli języka angielskiego z całego świata. Uczestnicy konferencji maja możliwośc udziału w warsztatach, prelekcjach, wykładach i panelach dyskusyjnych. Trenerzy to wybitni specjaliści, autorzy ksiązek metodycznych, podręczników i materiąłów dydaktycznych, nauczyciele z wieloletnim stażem pragnący podzielić sie swoja wiedzą i doświadczeniem. Atutem konferencji jest możliwośc spotkania nauczycieli z całego świata, dyskusji i wymiany spostrzeżeń i doświadczeń podczas przerw oraz spotkań wieczornych.

Na konferencji obecne są wydawnictwa prezentujące bogata oferte podręczników i materiałów dydaktycznych. Uczestnicy konferencji maja jedyną możliwość zapoznania się z tak licznie zgromadzonymi zasobami dydaktycznymi. Znizki obowiązujące w trakcie konferencji zachęcają do zakupów.

Konferencja organizowana jest raz w roku, każdorazowo w innym fantastycznym mieście Wielkiej Brytanii, co zachęca do spacerów i poznawania nowych miejsc.

Nauczyciele, którzy nie mają możliwości osobiście uczestniczyć w konferencji, maja szansę on-line. Część wykładów i paneli jest nagrywana i jednocześnie transmitowana na żywo.

Gorąco polecam

 

 
 

Terminy

  • Od 2017-04-03 12:00 do 2017-04-07 16:00

Wspierane przez iCagenda